Ănsker dere ogsĂ„ Ă„ fĂ„ en kick start i 2018?
Vi skreddersyr de salg og serviceferdighetene du/dere «virkelig» har behov for.
Vi vil gjerne sende deg et utviklingsprogram og informasjon pÄ 24 forskjellige salg og service ferdigheter.
Kontakt meg pÄ:
kay.elling@gmail.com
917 21000
Ps. KjĂžrer ogsĂ„ kveldskurs a’ 3 timer som kun er praktisk trening. Teoridelen kan man ta pĂ„ nettet (med tester og Quiz blir det morsomt Ă„ lĂŠre)đ
Ănsker du et faglig innhold pĂ„ salgsmĂžte eller eventet ditt sĂ„ lager vi noe spennende her ogsĂ„.
Ps. Dette er dokumentert og godkjent pedagogisk
faglig innholdđđđđ brukt pĂ„ Universitetet- markedshĂžyskolen og Vgs.
Med vennlig hilsen fra
Nordic Business Academy
Kay Ellingsen
Fagansvarlig og Forfatter
uke i 2018
Lik dette:
Liker Laster...
Relatert
Om kayelling
Jeg har vÊrt sÄ heldig Ä kunne omstilt og utviklet en kundemasse pÄ 20.000 personer i 1.200 bedrifter.
Dette har gjort at jeg kanskje er en av de mest erfarne âutviklereâ i skandinavia innen vekst. Jeg er serifisert som hypnoterapeut og er ogsĂ„ medlem hos Dansk Hypnose FĂŠlles Forbund.
Forfatter av fagbĂžker innen salg, service og prestasjonsledelse (Situasjonsbestemt ledelse);
Bestselgerens 24 ferdigheter, 2012
Bestselgerens kommunikasjon, 2012
Prestasjonsledelse av Bestselgeren, 2012
Bestselgerens verktĂžykasse, 2012
Hypnoterapeut og NLP Master Practitioner â 4 Ă„rig utviklingsprogram med ferdighetstrening med utvikling av 1.800 personer over 5 Ă„r. Ref.; Norges Beste Rekrutterer og FAFO rapport-forskning. Sertifisert til Ă„ anvende en rekke person- og teamrollekonsepter bl.a. Management Strategies. Har utarbeidet atferdsanalyser innen: Realasjonsanalyse, Teamanalyse og Lederstiler. Kay arbeider i dag som fagansvarlig rĂ„dgiver/terapeut og coach med âlaserfokusâ pĂ„ headhunting, lederutvikling, salg og servicekvalitet. Han har over 20 Ă„rs erfaring (17 000 timer) fra forbedrings-prosesser i nĂŠringslivet og er spesialist pĂ„ adferdspsykologi og utvikling av mennesker.
Dokumenterer topp resultater pĂ„ salg, service og lederutvikling. Flere av Kayâs kunder har doblet-tredoblet sin omsetning og blitt Gasellebedrifter. Han er kjent for Ă„ kvalitetssikre utviklingsprosesser.
Kay sine bĂžker er blitt godkjent fra HĂžgskolen med totalt 30 studiepoeng.
Han er ogsÄ vÊrt inne som faglÊrer pÄ MarkedshÞgskolen innen Personlig salg og Relasjonsledelse.
Bestselgerseien 1-4 er ogsÄ nÄ blitt brukt som dokumentasjon innen salg og servicekvalitet og blitt ISO godkjent gjennom bedriften SKANEM
Bestselgerskolen.no fra Nordic Business Academy blir lansert som den fĂžrste fagskole/nettskole med digitale lĂŠrere med hĂžy faglig kunnskap og bransje erfaring.
Dette innlegget ble publisert i
Uncategorized. Bokmerk
permalenken.